Posted by admin On August - 9 - 2018 Comments Off on Jakie miejsca w Polsce warto pokazać swoim zagranicznym przyjaciołom?
Jakie miejsca w Polsce warto pokazać swoim zagranicznym przyjaciołom?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej tak naprawdę Polacy stali się bardziej światowi. Oczywiście w większości ludzie mający we własnym gronie zagranicznych znajomych to emigranci – aktualni bądź byli, ale prawda jest taka, że otworzyliśmy się na zagranicę. I dobrze, w końcu to wspaniale, kiedy mamy okazję spędzać wspólnie czas z przedstawicielami innych nacji. Warto z pewnością reklamować wśród nich nasz kraj, ponieważ tak naprawdę mamy bardzo dużo do zaoferowania. Oczywiście Polska nie jest najpiękniejszym krajem, ale w sumie plasujemy się w czołówce.
Co w takim razie bez dwóch zdań warto pokazać swoim znajomym, np. Anglikom czy Szwedom? Cóż, niewątpliwie trzeba pokazać dla nich niesamowite Mazury. Prawda jest taka, że polskie Mazury to najpiękniejsze miejsce w naszym kraju. Pewnie sporo osób nie zgodzi się z tym, lecz w końcu gusta są bardzo różne. Należy także pokazać dla własnych znajomych Bałtyk. Może Morze Śródziemne jest sporo cieplejsze, ale i tak Bałtyk jest piękny. Godne dużej uwagi są również polskie miasta. Głównie Kraków, a więc najbardziej popularne polskie miasto, ale również naszą stolicę, Gdańsk bądź Sandomierz.

Comments are closed.